poslat email

Uzavření restaurace pro běžný provoz!!!

vloženo: 19. 09. 2014
Vážení příznivci Dvora Křečhoř,
 
s politováním Vám oznamujeme, že ke dni 30. 9. bude restaurace Dvůr Křečhoř pro běžný provoz uzavřena. Po dlouhodobých úvahách jsme se rozhodli, že se budeme soustředit pouze na letní provoz a akce většího charakteru.
 
Rádi bychom samozřejmě  i nadále pokračovali v naší činnosti a předpokládáme, že navážeme na v minulosti úspěšné akce jako byl např. svátek Svatého Martina s oslavou mladých vín a pečených hus nebo  svátek Svatého Valentýna, atd.
Seznam pořádaných akcí bude zveřejněn na našich webových stránkách i na facebooku.
 
S radostí pro Vás připravíme firemní akce a večírky, rodinné oslavy, oslavy narozenin, smuteční oslavy, svatby, apod. Kontakty na nás zůstávají -  e-mail : info@dvurkrechor.cz a telefon : 601 553 222.
 
Prosíme majitelé voucherů, aby je co možná nejdříve uplatnili. Pokud toto z časových důvodu  nebude možné, prosíme Vás o vrácení obsluze restaurace do 30. 9. 20014, vouchery Vám budou proplaceny v plné výši.
 
Děkujeme Vám za Vaši přízeň, za velice hezké reakce na naši práci i za dobře míněnou kritiku, která nám dala možnost neustále se zlepšovat.
 
Všem přejeme hodně štěstí a věříme, že se budeme i nadále setkávat při akcích pořádaných Dvorem Křečhoř.
Sdílej na Facebooku!
Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř
Dvůr Křečhoř
Křečhoř 14, 280 02 Kolín

Telefon:
314 007 210, 601 553 222