poslat email

Svatba ve Dvoře Křečhoř 18.5.2013

V sobotu 18.5.2013 se ve Dvoře Křečhoř konala svatba. Touto cestou bychom rádi novomanželům i jejich rodičům poděkovali za konání svatby v našem areálu a přejeme vše nejlepší na společné cestě životem. Připojujeme i hodnocení nevěsty, zbylé reference si můžete přečíst v záložce Reference. Těšíme se na další nevěsty :o)

Děkuji Dvoru Křečhoř! Nejen, že jsem zde trávila prázdniny s babičkou, ale prožila jsem tu nejvýznamnější den svého života, svatbu. Mnohokrát děkuji panu Královi a panu Svitákovi za maximálně vstřícné jednání a profesionalitu! Dále děkuji personálu za profesionální přístup. Cítila jsem se skvěle a dalším nevěstám můžu toto místo jen a jen doporučit! Byl to nejkrásnější den mého života! Jsem šťastná, že se na statek vrátil život.

Šťastná nevěsta, novomanželka a prapravnučka původního majitele Jitka Muchová, roz. Kotíková
Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř Restaurace Dvůr Křečhoř
Dvůr Křečhoř
Křečhoř 14, 280 02 Kolín

Telefon:
314 007 210, 601 553 222